OHANDZA SPASIO BIJELE U GABELI: / Kamerunac s dva gola srušio BiH prvaka i momčad legendarnog Hajdukovca

Na samom kraju utakmice Bijeli su ipak stigli do pobjede.

3.2.2018.
15:08
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka pobijedili su mostarski Zrinjski rezultatom 2:1 u posljednjoj provjeri uoči nastavka sezone i osvojili 3. mjesto na Memorijalnom turniru Andrija Anković u Gabeli. Splićani su poveli u 63. minuti kada je Said presjekao jedno pogrešno dodavanje suparnika. Nakon toga lopta je došla do Ohandze, koji je pogodio nebranjeni dio mreže.

Momčad Blaža Sliškovića uzvratila je tri minute kasnije. Nakon ubačaja s desne strane Ačimović je glavom s devet metara poslao loptu u mrežu. Pobjednički gol Bijeli su zabili u 83. minuti. Ohandza je izašao pred Soldu te je lotu prebacio preko njega.

Mogla je pobjeda Bijelih biti i uvjerljivija, no posljednja provjera pred nastavak sezone treneru Željku Kopiću i ovim je ishodom uspješno zaključena.

HAJDUK: Letica, Juranović, Nižić, Lopez, Fomitschow, Radošević, T. Bašić, Hamza, Gyurcso, Said, Ohandza. Klupa: Stipica, Delić, Kožulj, Nejašmić, Jurić, Bradarić, Ismajli, Savvas.

ZRINJSKI: Soldo, Stojkić, Kadušić, Barišić, Jakovljević, Jamak, Čirjak, Hairlahović, Gržan, Jović, Handžić. Klupa: Trifković, Galić, Perišić, Hajdarević, Pezer, Filipović, Ačimović