ODVRATAN PREKRŠAJ THIAGA MOTTE: / Niti crveni karton ne može zaustaviti parišku momčad na putu do pobjede

Thiago Motta isključen je već u 16. minuti

14.3.2018.
19:16
Screenshot

U unaprijed odigranom susretu 31. kola francuskog nogometnog prvenstva ParIs Saint-Germain je kao domaćin na Parku prinčeva pobijedio Angers 2-1, a do pobjede stigao premda je od 16. minute igrao s igračem manje nakon što je zbog ružnog prekršaja isključen Thiago Motta.

Oba gola za pariški sastav zabio je Kylian Mbappe koji je bio precizan u 12. i 25. minuti ogleda dok je pogodak za goste zabio Toko Ekambi (75). PSG sad ima čak 17 bodova više od drugoplasiranog aktualnog prvaka Monaca.

Za Angers je cijeli susret igrao Mateo Pavlović.

PSG vodi na ljestvici sa 80 bodova, slijedi ga Monaco na drugom mjestu sa 63 boda i utakmicom manje. Trećeplasirani Marseille sa 59 i Lyon sa 54 boda također imaju odigran susret manje.