ODLIČAN START MLADIH VATRENIH: / Fantastični Ćorić, Brekalo i Halilović uništili Moldaviju

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija upisala je prva tri boda u svom prvom nastupu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2019. godine.

31.8.2017.
22:30
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Hrvatska U-21 reprezentacija je na gostovanju u Moldaviji slavila s 3-0. Na prvi se pogodak čekalo samo pet minuta, kapetan Halilović proigrao je Ćorića, a ovaj je prebacio domaćeg vratara za vodstvo Gračanovih izabranika.

U listopadu protiv Bjelorusije

Brekalo je u 43. minuti povećao vodstvo preciznim prizemnim udarcem na povratnu loptu Sose. Do konačnih je 3-0 Hrvatska stigla u 61. minuti kada je Halilović upisao drugu asistenciju, a Brekalo drugi pogodak, izašavši sam pred domaćeg golmana i mirno zaključivši akciju.

Hrvatska po uspješnom okončanju prvog kvalifikacijskog ispita odlazi na prijateljski ogled s Austrijancima, 4. rujna u Gleisdorfu, a kvalifikacije nastavlja 5. listopada kod kuće protiv Bjelorusije.