NAKON TRIJUMFA / Igrač Hajduka nakon velike pobjede pozvao Perišića u ekipu: 'Čekamo te'

Nakon pobjede na Instagramu se oglasio Ivan Perišić koji je s Tottenhamom na pripremama u Bangkoku

22.7.2023.
8:05

Počela je nova sezona HNL-a, a na premijeri prvenstva i u najvećem hrvatskom derbiju nogometaši Hajduka su nakon preokreta, na maksimirskom stadionu, svladali Dinamo 2-1 (0-1).

REAKCIJE /

Trener Hajduka nakon pobjede: 'Možda to nije popularno reći, ali ja ću u utorak navijati za Dinamo'

REAKCIJE /

Dinamo je poveo u 35. minuti kada je strijelac bio Bruno Petković. Preokret je uslijedio u nastavku susreta. Marko Livaja je izjednačio u 74. minuti, dok je Rokas Pukštas u 93. zabio za 2-1 i pobjedu Hajduka.

Nakon pobjede na Instagramu se oglasio Ivan Perišić koji je s Tottenhamom na pripremama u Bangkoku.

"Bravo debeli", napisao je uz fotografiju slavlja igrača Hajduka nakon utakmice.

Poruka je bila namijenjena veznjaku Vadisu Odjija-Ofoeu koji je priliku dobio posljednjih pola sata, a bivši je Perišićev suigrač. Imao je spreman odgovor, s čime je zagolicao maštu navijača: 'Čekamo te'