LOŠE JE KRENULO / Očaj nakon debija Nenada Bjelice u novom klubu: 'Ne možemo raditi takve greške, doslovno smo ih pozvali da nam zabiju'

Nenad Bjelica je preuzeo uzdrmani Union Berlin koji je imao na pladnju pobjedu kod Brage, a na kraju je ostao bez tri boda

30.11.2023.
10:26

Portugalska Braga kao domaćin odigrala 1-1 protiv Union Berlina u 5. kolu Lige prvaka, a u tom susretu na klupi Berlinčana debitirao je hrvatski strateg Nenad Bjelica.

REAKCIJE /

Bjelica: 'Nije nas bilo na terenu 15-20 minuta, gol nas je šokirao'; Berliner Zeitung; 'Frustracija i nezadovoljstvo'

REAKCIJE /

Nenad Bjelica je preuzeo uzdrmani Union Berlin koji je imao na pladnju pobjedu kod Brage. U 31. minuti, kod 0-0, domaćin je ostao s igračem manje nakon isključenja Niakate, a vrlo lijepo je potom Gosens u 42. minuti doveo goste u vodstvo.

Braga je ipak ugrabila bod golom Alvara Djala u 51. minuti te može proći u osminu finala pobjedom od dva razlike u Napulju. No, može ostati i bez Europske lige ukoliko izgubi u Napulju, a Union Berlin slavi pred svojim navijačima protiv Reala.

Nakon remija s Bragom, u njemačkom klubu vladalo je vrlo loše raspoloženje, a posebno je razočaran bio kapetan Rani Khedira.

"Nezadovoljan sam rezultatom. Mislim da smo u prvom poluvremenu odigralo solidno i zasluženo smo vodili. Nakon crvenog kartona morali smo u drugom dijelu odigrati još bolje. Ne možemo raditi takve greške. Trebali smo biti agresivniji i hrabriji, a mi smo bili pasivni, doslovno smo pozvali protivnika da nam zabije za 1:1, a nakon toga nismo više imali ništa potrebno za ponovno doći u vodstvo", poručio je nakon utakmice.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj započeo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka