NOVI USPJEH BIVŠEG IZBORNIKA: / Kovaču pobjeda na teškom gostovanju, samo je četiri boda od drugog mjesta

Nogometaši Eintrachta iz Frankfurta, koje trenira bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, slavili su na gostovanju kod Herthe (2-1) u 14. kolu njemačke Bundeslige.

3.12.2017.
18:58

Berlinska je momčad povela u 15. minuti pogotkom Davieja Selkea, ali Eintracht je uspio doći do izjednačenja samo 11 minuta kasnije preko Mariusa Wolfa. Pobjedu Kovačevoj momčadi donio je Kevin-Prince Boateng u 80. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Eintracht do 88. minute.

Nakon remija protiv Hoffenheima (1-1) i poraza od Bayera (0-1) Kovačevi su se nogomtaši tako vratili pobjedama, a zanimljivo je da im je ovo bio već četvrti trijumf na gostovanjima ove sezone. Eintracht je trenutno na osmom mjestu s 22 boda, samo četiri manje od drugoplasiranog RB Leipziga.