NOVI STADION, BOLJA RIJEKA: / Kekove trupe krstile Rujevicu pobjedom

U zadnjem dvoboju 4. kola hrvatskog prvenstva nogometaši Rijeke su na novom stadionu na Rujevici svladali Lokomotivu s 3:1 (2:1) i ubilježili prvi trijumf u novom prvenstvu.

2.8.2015.
23:00
PIXSELL, Nel Pavletić

Rijeka je tako pobjedom proslavila povijesnu, prvu utakmicu na novoizgrađenom stadionu koji će joj biti privremeni dom tijekom obnove Kantride. Već na premijernom dvoboju je Rujevica bila ispunjena do vrha, a 5.500 gledatelja nije dugo čekalo prvi pogodak.

Rijeka na četvrtom mjestu

U šestoj minuti Marin Leovac je pogodio mrežu Zagrepčana, a Lokomotiva se vratila u igru u 25. minuti golom Franka Andrijaševića. U 35. minuti Slovenac Roman Bezjak je ponovno doveo momčad Matjaža Keka u vodstvo, da bi Anas Sharbini u 60. minuti riješio sve dvojbe i postavio konačnih 3:1.