NOVI PRVOKLASNI DEBAKL REAL MADRIDA: / Modrić i društvo doživjeli težak poraz od autsajdera; Zidane na rubu otkaza

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za domaću momčad

30.1.2021.
18:36

Nogometaši Levantea priredili su iznenađenje u 21. kolu španjolskog prvenstva pobijedivši na gostovanju kod Real Madrida s 2-1 (1-1).

"Kraljevski klub" je bio u oslabljenom sastavu i bez Zinedinea Zidanea na klupi, a već od 9. minute je igrao i s igračem manje, jer je isključen Militao. No, domaći su unatoč brojčanom manjku poveli u 13. minuti pogotkom Asensia. Levante je u 32. minuti došao do izjednačenja preko Moralesa.

U drugom poluvremenu gosti su u 64. minuti propustili najstrožu kaznu, kad je Courtois obranio udarac Rogeru. No, najbolji strijelac Levantea je u 78. minuti ispravio svoju pogrešku i postigao pobjednički pogodak na stadionu Alfredo di Stefano.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za domaću momčad.