NOVA VELIKA POBJEDA ZA IVANA JURĆA I NJEGOVE RATNIKE: / Verona ludim preokretom svladala Parmu, Hrvati nisu igrali

Nikola Kalinić i Ivor Pandur nisu nastupili za domaći sastav

15.2.2021.
23:45

U posljednjem susretu 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je pobijedila Parmu sa 2-1 prekinuvši niz od dva uzastopna poraza, dok je Parma upisala i četvrti poraz u nizu.

Gosti su poveli u osmoj minuti golom Juraja Kucke iz kaznenog udarca, no samo pet minuta kasnije izjednačio je Federico Dimarco.

Pobjedu Veroni donio je Antonin Barak u 62. minuti. Nikola Kalinić i Ivor Pandur nisu nastupili za domaći sastav koji se nalazi na devetom mjestu Serie A sa 33 boda.

Parma je ostala na 19. mjestu sa 13 bodova, četiri manje od zone spasa. Na vrhu ljestvice je Inter sa 50 bodova.