KAKAV POTEZ HAALANDA: / Pogledajte nadrealan gol klinca za kojim luduje čitava Europa

Haaland je postigao dva gola protiv Schalkea, a onaj prvi je jedan od najljepših koje je zabio u karijeri

20.2.2021.
20:01

Nogometaši dortmundske Borussije slavili su s uvjerljivih 4-0 (2-0) u rurskom derbiju, na gostovanju kod Schalkea u Gelsenkirchenu, čime je nastavljen uspješan niz gostujućih momčadi u 22. kolu njemačke Bundeslige.

REAL PLANIRA DOVESTI MLADIĆE KOJI SU ZALUDILI CIJELI SVIJET: /

Zidanea će ovo oduševiti; 'Napravit će sve da oni dođu u Madrid'

Prvi gol za crno-žute postigao je Jadon Sancho u 42. minuti, a samo tri minute kasnije za 2:0 zabio je Erling Haaland, 20-godišnji norveški napadač i jedan od najtalentiranijih nogometaša na svijetu.

Nemilosrdni Norvežanin

Haaland je zabio spektakularnim volejem s desetak metara nakon ubačaja Sancha s boka.

Taj gol možete pogledati OVDJE.

Schalke na dnu

U drugom poluvremenu Borussia je zabila i treći gol, u 60. minuti zabio je Raphael Guerreiro, a u 79. minuti Haaland je zabio novi gol za konačnih 4:0.

Borussia je s 36 bodova ostala na šestom mjestu, a Schalke je s devet bodova već jednom nogom preselio u drugu ligu.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.