TAKO TO RADE U MILANU / Tri Hrvata sudjelovala u novom remiju Intera: Kiksali kod davljenika i propustili preuzeti vrh

Inter je bio bolji tijekom ovih 90 minuta. Stvorio je dovoljan broj prilika, ali nije uspio zabiti ni jednom

25.2.2022.
23:27

Nogometaši Intera nisu uspjeli pobijediti ni u dvoboju 27. kola talijanske Serie A. Gostovali su kod pretposljednje Genoe te su odigrali utakmicu bez golova.

VELIKI LOVRO /

Rennes nezaustavljiv, Majer ponovno briljirao pa zabio: 'Ovo je tvoje desetljeće, mi smo tu samo da promatramo'

Inter je bio bolji tijekom ovih 90 minuta. Stvorio je dovoljan broj prilika, ali nije uspio zabiti ni jednom. Bila je ovo treća utakmica u nizu, u Serie A, kako Inter nije pobijedio. Prije ovog remija remizirao je kod Napolija te je izgubio domaći susret protiv Sassuola. Ukupno je ovo bila četvrta utakmica kako Inter nije slavio (još poraz od Liverpoola u Ligi prvaka).

Bez pogodaka, bez pobjednika

Za pretposljednju Genou cijelu utakmicu je odigrao Milan Badelj. Ivan Perišić i Marcelo Brozović su startali za Inter, s tim da je Perišić zamijenjen u 83. minuti.

Podsjetimo kako su u prvoj utakmici 27. kola nogometaši Milana odigrali na domaćem terenu samo 1-1 s Udineseom. Drugi je to kiks Milana u nizu protiv sastava iz donjeg doma ljestvice. U prošlom nastupu Milan je odigrao samo 2-2 kod Salernitane.

Milan uz utakmicu više od Intera ima i dva boda više od gradskog rivala. Za vrat im puše Napoli.