NA STRELJANI / Noćna mora za Ivu Grbića: Primio je šest golova u katastrofalnom porazu

Grbić je u prvom poluvremenu utakmice protiv Arsenala čak pet puta morao vaditi loptu iz mreže

4.3.2024.
21:43

Ivo Grbić primio je šest golova u teškom domaćem porazu svog Sheffield Uniteda od Arsenala 0:6 u 27. kolu Premierlige.

NAKON PRODUŽETAKA /

Liverpool osvojio trofej protiv Chelseaja. I u Engleskoj je tema suđenje

Od tih šesst pogodaka, Grbić je primio čak tri u prvih 15 minuta utakmice. 'Topnici' su na gostovanju kod Sheffielda poveli u petoj minuti golom Martina Odegaarda, za 0:2 je zaslužan autogol Jaydena Booglea, a za 3:0 je zabio Gabriel Marinelli u 15. minuti.

Prva tri gola možete pogledati OVDJE, OVDJE i OVDJE.

Grbić je dubrzo nakon toga primio još dva gola, u 25. mu je zabio Kai Havertz, a u 39. Declan Rice pa je Arsenal na odmor otišao s prednošću 5:0.

U nastavku je Arsenal dodatno povećao svoje vodstvo u 58. minuti kada je Ben White zabio za 6:0, a tim rezultatom je utakmica i završila.

Uključujući ovih šest golova, Grbić je u samo četiri utakmice u kojima je branio primio čak 14 pogodaka.

Sheffield United je na dnu ljestvice Premierlige s 13 bodova, koliko ima i predzadnji Burnley dok mu 17. Nottingham Forest, koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak, bježi 11 bodova.

Arsenal je treći sa 61 bodom, dva manje od vodećeg Liverpoola i jednim manje od drugog Cityja.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.