NOĆ U KOJOJ SU SE DOGAĐALE NEVJEROJATNE STVARI! / Lovre Kalinić jedan od junaka povijesnog uspjeha za Gent

Tottenham je u prvom susretu izgubio na gostovanju kod Genta 0-1, a u uzvratu u četvrtak u Londonu je odigrao nedovoljnih 2-2.

23.2.2017.
23:01

Spursi su poveli u 10. minuti golom Christiana Eriksena, a 10 minuta kasnije pogodak je postigao i Harry Kane, ali u vlastitu mrežu. Problemi za Tottenham nastavili su se u 40. minuti kada je glupost dana načinio Dele Alli zaradivši izravni crveni karton. Alli je s nogom ušao u Brechta Dejaegerea i skoro mu slomio stajnu nogu. Strašno! Bio je ovo start zbog kojeg su svi na Wembleyu ostali neugodno iznenađeni, možemo kazati i šokirani.

SENZACIJA U EL: Nogometni liliputanac izbacio poznati španjolski klub! Zenit ispao nakon drame

LUDA UTAKMICA U FIRENCI! Nezaustavljivi Kalinić zabio Borussiji koja je čudesnim preokretom bacila Artemio Franchi u očaj

Domaćin je u novo vodstvo stigao u 61. minuti kada je Victor Wanyama lijepim udarcem sa 16 metara svladao Kalinića. Tottenham je potom jurnuo po još jedan pogodak koji bi Engleze odveo dalje, no Belgijanci su u 80. minuti izjednačili golom Jeremyja Perbeta i priči je bio kraj.

Lovre Kalinić je ponovo bio odličan, a koncem prvog dijela dobio žuti karton zbog zadržavanja.

Lyon je i u uzvratu 'razbio' nizozemski AZ Alkmaar. Francuzi su u prvom susretu u Alkmaaru pobijedili 4-1, a na svom travnjaku 7-1. Golove su zabili Nabil Fekir (5, 27, 78), Maxwell Cornet (17), Sergi Darder (34), Aouar (87), Diakhaby (89), dok je pogodak za goste zabio Levi Garcia (26).