JE LI ON REALAN? / Nitko kao Lionel Messi: Nevjerojatni Argentinac zabio pet pogodaka, da dobro ste pročitali, i to mu nije prvi put

Leo Messi zabio je pet pogodaka u dresu Argentine

5.6.2022.
22:09

Lionel Messi jedan je od najboljih igrača u povijesti nogometa, a to je već jasno i pticama na grani. Sedmerostruki osvajač Zlatne lopte godinama je briljirao u dresu Barcelone, prije nego što je prošlog ljeta preselio u PSG.

ŠTO KAŽETE? /

Sudeći prema onome što je Dalić najavio, ovako bi Hrvatska mogla istrčati protiv Francuske: Iznenađenje u obrani

U PSG-u nije imao briljantnu sezonu, kao ni cijela momčad. Ponovno su rano ispali iz Lige prvaka te su mnogi počeli isticati kako Messi više nije igrač koji je nekoć bio. On je odlučio svima pokazati koliko su u pravu.

Prvo je s Argentinom razbio Italiju s 3:0, a sada je postigao sve pogotke u 5:0 pobjedi svoje reprezentacije protiv Estonije.

Poker Lea

Nevjerojatni, nezaustavljivi Leo Messi kao pravi kapetan vodio je svoju momčad do pobjede u prijateljskoj utakmici koja se igrača u španjolskoj Pamploni. Kapetan Argentine svoj prvi pogodak postigao je već u osmoj minuti kada je bio precizan s bijele točke.

Do 47. minute legendarni Argentinac već je postigao hat-trick, realiziravši pogodak nakon dvije fantastične momčadske akcije. Do pet pogodaka stigao je u 76. minuti, a pet minuta ranije zabio je svoj četvrti. Nakon njegovih briljantnih predstava u dresu Argentine, mnogi Gaučose vide kao jedne od favorita turnira.

Inače, ovo nije prvi put da je Messi postigao pet pogodaka. Prije deset godina, pet komada zabio je Bayer Leverkusenu u Ligi prvaka 2012. godine. Messi je ovu sezonu u PSG-u odigrao 34 utakmice te je postigao 11 pogodaka i podijelio 15 asistencija. U dresu Barcelone je odigrao 777 utakmice, zabio 672 pogotka i podijelio 302 asistencije, dok je u argentinskom dresu u 161 utakmica postigao 81 pogodak.