TEŠKA BLAMAŽA SRBINA: / Niti njemu nije jasno što se ovdje točno dogodilo; Sad mu se smije čitava Italija

Katastrofalna reakcija mladog srpskog golmana zbog koje mu se sad smije čitava Italija

5.12.2018.
14:03

Mladi talentirani srpski vratar Vanja Milinković - Savić jučer je napravio veliki kiks na utakmici Kupa Italije, zbog kojeg je njegova momčad SPAL eliminirana od Sampdorije u šesnaestini finala Kupa 2-1.

JE LI IKAD ITKO OVAKO UVRIJEDIO NEYMARA? /

'Kroz karijeru sam manje puta pala na ledu nego Neymar u 90 minuta'

Naime, pri rezultatu 1-1 u 82. minuti susreta u Genovi, Vanja Milinković - Savić svojom katastrofalnom intervencijom omogućio je napadaču Sampdorije Dawidu Kownackiju da svoju momčad odvede u osminu finala...

To je napravio na način da je sporo, bezidejno i mlitavo izletio na jednu ubačenu loptu s desne strane, poput kakvog početnika, amatera, koji niti sam ne zna što se dogodilo, zašto je to napravio, i što radi u zraku u trenutku kad je već trebao imati loptu u svojim rukama, a ne ju uhvatiti. Na kraju nije niti jedno od spomenutog...

Inače, Vanja Milinković - Savić treći je put dobio šansu da utakmicu započne od prve minute i ponovno pružio lošu partiju. Tri od tri, rekli bi smo. Neslavno za ovog 21-godišnjeg srpskog vratara.