NIKOME NA POLJUDU NEĆE BITI SVEJEDNO KADA ČUJU RIJEČI MLADE DINAMOVE ZVIJEZDE: / 'Što će tek biti kada izađemo iz krize'

Modri u srijedu gostuju kod Hajduka

29.2.2020.
22:15
Luka Stanzl/PIXSEL

Dinamo je pregazio Rijeku s 4:0, a do ovako visoke pobjede stigao je u završnici susreta. SandroKulenović bio je vrlo zadovoljan i još jednom ističe kako Dinamo nije u krizi, a ovu pobjedu vidi kao pravo iskupljenje za poraz u Kupu na Rujevici 1:0.

DINAMO SE POIGRAO S RIJEKOM NA MAKSIMIRU: /

Ademi superbrzim golom srušio rekord, Boysi pjevali 'Živjela NDH'

"Definitivno sam presretan zbog pobjede ekipe i kako smo ušli i završili utakmicu. Iskupili smo se za poraz u Kupu na najbolji mogući način“, kazao je Kulenović za RTL.

"Pričalo se o krizi, već sam jučer rekao da imamo sve pod kontrolom i da nema prostora za paniku,. Ako ovako igramo u krizi, kako ćemo tek igrati kad izađemo iz nje“, dodao je.

"Hajduk u srijedu? Ovo je bila najbolja uvertira za derbi. Idemo spremni i idemo pobijediti. Imamo veliku bodovnu prednost, ali ne znači da ćemo se opustiti“, završio je.

Modri su poveli već u 24. sekundi utakmice, a pogodak je postigao kapetan Arijan Ademi. Nakon kombinacije na lijevoj strani, Oršić je poslao lijepu loptu Ademiju u kazneni prostor koji je pogodio malu mrežicu suprotnog kuta gostujućeg gola. U 26. minuti pogodak je postigao Sandro Kulenović, ali se uključila VAR soba i nakon duge provjere odlučili su da je postignut pogodak iz zaleđa.

U prvom dijelu Rijeka nije uputila niti jedan udarac prema Dominiku Livakoviću, no u nastavku su gosti bili daleko aktivniji. Međutim, nisu uspjeli izjednačiti, već su primili još tri gola.

Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Damian Kadzior lijepim pogotkom u 81. minuti na asistenciju Brune Petkovića. Na 3-0 je povisio Mislav Oršić u 86. minuti prebacivši gostujućeg vratara, dok je točku na 'i' stavio je Amerj Gojak u posljednjim trenucima susreta.

Na ljestvici vode "Modri" sa 59 bodova, Hajduk je drugi sa 45 boda, dok je Rijeka treća sa 41 bodom. Lokomotiva je četvrta sa 40 bodova, dok je Osijek ostao peti sa 39 bodova.