GLAVU GORE, NIKO / Kovač ne skriva tugu nakon dramatičnog ispadanja iz natjecanja kojega je osvajao dva puta: 'Boli nas, nogomet je okrutan...'

Kovač je dva puta u trenerskoj karijeri osvajao njemački Kup. Prvi put s Eintrachtom 2018., a drugi s Bayernom godinu kasnije

6.12.2023.
8:09

Od DFB Pokala u osmini finala su se oprostili nogometaši Wolfsburga koji su u gostima, nakon produžetaka, poraženi od domaće Borussije s 0-1.

U DRUŠTVU JEDNOG SUIGRAČA /

Modrić nije trenirao s ostatkom momčadi, ali očekuje se da će biti spreman za subotnji ogled s Betisom

Pogodaka nije bilo sve do posljednjih trenutaka drugog produžetka. Tada, u 120. minuti, sjajno je stranu probio Neuhaus te je asistirao Koneu koji je postigao pogodak za prolaz Borussije.

Prije toga je bolji dojam ostavio Wolfsburg, sastav kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, ali su gosti sve svoje šanse propustili.

"Iako nas boli, moramo sportski čestitati Borussiji. Nogomet je lijep, ali istovremeno i okrutan sport. Sada smo doživjeli oboje. Imamo zašto biti tužni. Bili smo disciplinirani. U prvom poluvremenu nitko nije htio pogriješiti, a u drugom smo dominirali", rekao je Kovač nakon utakmice pa dodao:

"Mogli smo zabiti u 90. minuti, kao što oni jesu u 120. Možemo biti zadovoljni nastupom, ali ne i rezultatom. Trebali smo napraviti malo više kako bismo više dobili. Momčad se sjajno borila i nesretno ispala."

Kovač je dva puta u karijeri kao trener osvajao njemački Kup. Prvi put s Eintrachtom 2018., a drugi s Bayernom godinu kasnije.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića