NIKAD MOĆNIJI DINAMO SE PROPISNO OSRAMOTIO: / Drugoligaš zaustavio Soudanija, Machada i društvo

Nikad jači Dinamo 2 sa zvijezdama iz prve momčadi nije uspio pobijediti Lučko 23. kolu Druge HNL.

25.3.2017.
19:28

Zagrebačka momčad bila je jača za zvijezde poput Soudanija, Machada, Pavičića, Kneževića, Olma, Guilhermea, ali susret je završio 1-1. Knežević je u 13. minuti doveo Dinamo do vodstva 1-0. Španjolac Olmo je ubacio iz centaršuta, a knežević zabio glavom. Fenjeraš je šokirao domaćina u 93. minuti preko Tin Andre Tolića, koji je zabio za važan bod Lučkog u borbi za opstanak.

I dok je Dinamo bio bolji u prvom poluvremenu, kada je gostujući vratar obranio nekoliko odličnih pokušaja kapetana Soudanija, Lučko je uzvratilo u završnici i zaustavilo moćni zagrebački sastav koji je ovaj dvoboj odigrao ispod svakih očekivanja.