NI SHAKESPEARE VIŠE NIJE ČUDOTVORAC: / Još lani su slavili senzacionalan naslov, a danas su u zoni ispadanja

U posljednjoj utakmici osmog kola engleske Premier lige nogometaši Leicester Cityja i West Bromwich Albiona odigrali su neodlučeno 1-1.

16.10.2017.
23:30

Gosti su poveli u 63. minuti prekrasnim pogotkom Nacera Chadlija iz slobodnog udarca s 25 metara udaljenosti. Zanimljivo je da je West Bromwichu ovo bio već 47. pogodak iz prekida u Premier ligi otkad klub vodi Tony Pulis (od siječnja 2015.).

Mahrezov prvi gol sezone

Leicester je do izjednačenja došao u 80. minuti pogotkom Riyada Mahreza. Najbolji igrač Premier lige u sezoni 2015/16 kada je Leicester bio prvak u posljednje je vrijeme u velikoj krizi, ovo mu je bio prvi gol ove sezone.

U krizi je i sam Leicester koji je naglo proigrao u veljači kad je Craig Shakespeare na mjestu trenera zamijenio Claudija Ranierija. No, u međuvremenu je i Shakespearea stala karta, pa momčad pod njegovim vodstvom ima samo jednu pobjedu u posljednjih 11 premierligaških dvoboja.

Leicester je i dalje u zoni ispadanja, na 18. je mjestu sa samo šest bodova. West Bromwich je deseti s četiri boda više.