NEVJERICA U REALU: / Još jedna zvijezda propušta uzvrat protiv Manchester Cityja?

Uzvratni dvoboj polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja u srijedu vjerojatno će propustiti napadač Real Madrida Karim Benzema.

28.4.2016.
22:36
AFP, JOSEP LAGO

U prvoj polufinalnoj utakmici na Etihadu (0-0) Benzema je napustio igru na poluvremenu, a liječnička je služba Reala u četvrtak potvrdila da se radi o ozljedi desne noge. Benzema se ozlijedio već u prvenstvenoj utakmici protiv Rayo Vallecana prošli vikend, kada je izašao iz igre u 42. minuti, a potom je obnovio ozljedu u Manchesteru.

Pod upitnikom i Ronaldo

Realov napadač sigurno će propustiti subotnje gostovanje kod Real Sociedada u Primeri, a velika je vjerojatnost da neće biti spreman ni za uzvrat protiv Cityja.

Veliki je to udarac za Real kojem je izvan pogona i njegova najveća Cristiano Ronaldo. Portugalac nije igrao u Manchesteru zbog ozljede bedrenog mišića, a veliko je pitanje hoće li se oporaviti do srijede.