NEUVJERLJIVU BARCELONU SPASILI MESSI I GRIEZMANN: / Katalonci opet odigrali očajno, ali stigli su Real Madrid na ljestvici

Barca je teško stigla do pete pobjede u nizu

31.1.2021.
23:08

U susretu 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Athletic Bilbao izjednačivši se s Real Madridom na drugom mjestu ljestvice.

Barca je teško stigla do pete pobjede u nizu. Lionel Messi je zabio u 20. minuti za 1-0, no gosti su izjednačili u 49. minuti nakon autogola Jordija Albe. Katalonci su do nove prednosti stigli u 74. minuti preko Antoinea Griezmanna.

single club/league/player publications/services.

Antoine Griezmann of FC Barcelona FC Barcelona v Athletic Club, LaLiga Santander, date 21. Football, Camp Nou Stadium, Barcelona, Spain - 31 JAN 2021,Image: 587664530, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists (outside the EU), club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images (+15 in extra time). No use to emulate moving images. No use in betting, games or, Model Release: no

Do kraja utakmice domaćin je uspio obraniti minimalno vodstvo za važna tri boda.