NEREDI U NJEMAČKOM NOGOMETU: / Huligani koji su uletjeli na teren sigurno nisu očekivali ovakvu reakciju samih igrača

Dvadesetak minuta prije utakmice između Holstein Kiela i St. Paulija, igranoj u utorak u sklopu 7.

20.9.2017.
8:39
Screenshot

Prema navodima Bilda, još u trenucima zagrijavanja igrača obiju momčadi skupina od 30-ak huligana domaćina sa stadiona Holstein u Kielu ušla je na travnjak i krenula prema skupini neistomišljenika na tribinama. Među njima i jedan s bengalkom u rukama.

Osiguranje utakmice, očito nesvjesno mogućnosti da problemi izbiju i pred sam start susreta, zakasnilo je u reakciji, no ona je bila pravovremena od strane St. Paulijevih nogometaša koji su krenuli u obračun s huliganima na travnjaku. Istaknuli su se Waldemar Sobota, Sami Allagui i Jan-Philipp Kalla koji su pomoć imali i od pomoćnog trenera Patricka Glöcknera kao i trenera vratara Mathiasa Haina.

U cijeloj situaciji Allagui je čak i uspio vratiti ukradeni transparent...

U utakmici koja je kasnila deset minuta u konačnici je slavio gostujući St. Pauli s minimalnih 1-0 pogotkom Johannesa Fluma iz 44. minute.