Rumunjska policija privela je više od 30 navijača, dok je najmanje 46 osoba ozlijeđeno u neredima navijača uoči i nakon utakmice između Rumunjske i Mađarska (1:1).

12.10.2014.
18:35

Sukobi rumunjskih i mađarskih navijača započeli su ispred Nacionalnog stadiona, a nakon utakmice proširili su se po cijelom gradu. Policija je imala mnogo posla, a u više navrata morala je koristiti suzavac kako bi razdvojila sukobljene strane.

Kako prenose rumunjski mediji policija je privela više od 30 osoba, 46 navijača je ozlijeđeno, od čega je 12 zadržano u bolnici zbog zadobivenih ozljeda.

Utakmica je završila rezultatom 1:1. Domaćin je poveo golom Raula Rusescua u 45. minuti, a Mađarska je izjednačila u 82. minuti golom Balazsa Dzsudzsaka.