NEMA VEZE ŠTO NE IDU NA EURO: / Srbija u kvalifikacijama postavila svjetski rekord

Reprezentacija Srbije ostala je u kvalifikacijama daleko od plasmana na EURO u Francuskoj sljedeće godine.

12.10.2015.
15:09
AFP, PEDJA MILOSAVLJEVIĆ

No, Srbi se mogu pohvaliti podatkom da su u rezultatski nevažnoj utakmici, u kojoj su sinoć slavili gosti iz Portugala (2:1), napravili nešto što spada u svjetske raritete.

OPET JE ZABIO: /

Lewandowski nadmašio Šukera i odveo Poljsku na Euro

Kolarov, Matić, Tošić i Stojković

Naime, momčad koju vodi izbornik Radovan Čurčić je u posljednjoj kvalifikacijskoj utakmici promijenila čak četiri kapetana.

Traka je prvo bila na nadlaktici Aleksandra Kolarova. Kad je igrač Manchster Cityja zamijenjen u 77. minuti, preuzeo ju je Nemanja Matić. No, kad se igrač Chelseaja nije ponio nimalo kapetanski, jer je isključen već nakon četiri minute, traku je dobio Zoran Tošić. No, i on je zamijenjen, pa je od 85. minute kapetan momčadi bio vratar Vladimir Stojković.