Nova pobjeda / Nema Neymara, nema Cavanija, ali tu je Di Maria: Argentinac čarolijom obilježio razbijanje Montpelliera

Parižani su s 5:1 riješili problem zvan Montpellier

20.2.2019.
23:04
AP Images

U odgođenom susretu 17. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva pobijedio Montpellier s 5:1.

Francuski je prvak poveo u 14. minuti golom Layvina Kurzawe, a izjednačio je Florent Mollet nakon pola sata igre iz slobodnog udarca iako lopta nije zatresla mrežu. Ipak, u samoj završnici prvog dijela Angel di Maria fantastično je izveo slobodan udarac i doveo PSG u novu prednost.

U nastavku susreta domaćin je zabio još tri gola za uvjerljivu pobjedu, a strijelci su bili Nkunku (73) i Mbappe (79) te je Hiltonu pripisan autogol (78).

U ranijem terminu odgođenu utakmicu i to 23. kola odigrali su Bordeaux i Guingamp, a završilo je bez golova. Toma Bašić odigrao je cijeli susret za Bordeaux.