Mini Vatreni ne pamte ovako loš start!

Hrvatska nogometna U21 reprezentacija doživjela je i treći poraz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo koje se 2013. godine održava u Izraelu.

7.10.2011.
0:20

Tri utakmice, tri poraza i gol razlika 0:7, skor je mlade hrvatske reprezentacije u kvalifikacijama za EURO. Nakon domaćeg poraza od Gruzije (0:1) i debakla na gostovanju u Švicarskoj (4:0), došao je još jedan poraz.

Ovog puta više nego očekivano, usred osječkog Gradskog vrta, mlada izabrana vrsta Španjolske pobijedila je mini Vatrene s 2:0.

Prvi je mrežu vratara Kalinića zatresao igrač Atletico Madrida Koke u 18. minuti, a u drugom je dijelu u 57. minuti konačan rezultat postavio napadač Benfice Rodrigo.

Furija nakon tri kola ima maksimalan učinak od devet osvojenih bodova iz tri susreta, dok je Hrvatska, na žalost, i dalje prikovana za dno bez osvojenog boda i bez postignutog pogotka.

Skupina 5: Hrvatska – Španjolska 0:2 (Koke 18, Rodrigo 57) Redoslijed: 1. Španjolska 9 2. Švicarska 4 (-1) 3. Gruzija 3 4. Estonija 1 (-2) 5. Hrvatska 0