NAVIJAČI SE SPRDAJU ZBOG MAGLE: / 'Ovo je kao da sam utakmicu gledao pod tušem'

Nogometaši Bosne i Hercegovine su u prvoj utakmici dokvalifikacija za EURO u Zenici odigrali 1:1 s Irskom.

14.11.2015.
8:30
Screenshot: Twitter

Brady je doveo Irsku u vodstvo nakon bijega po desnom krilu, te udarca sa 15-ak metara koji je prošao kroz noge njegova čuvara Šunjića i završio u bližem donjem kutu pokrivenog vratara Begovića. No, ubrzo potom, točnije četiri minute Vranješ je probio desni bok, te uputio prizemnu loptu na peterac gdje se najbolje snašao Edin Džeko i pogodio suparničku mrežu.

Gusta Magla na Bilinom Polju pravila je velike probleme igračima obaju reprezentacija. Uvjeti u drugom poluvremenu bili su na rubu regularnosti, a golman Zmajeva Begović požalio se na uvjete koji su, po njemu, kumovali prvom golu.

Na TV-u se ništa nije vidjelo

"Što se tiče primljenog gola, vidio sam Bradyja tek kad je dobio loptu. Dobro je pucao...", kazao je Begović, piše Klix ba. Vratar Chelsea je dodao kako je magla smetala svima na travnjaku.

"Magla nam je jako smetala i nismo mogli igrati nogomet koji inače igramo u drugom poluvremenu. Za obranu i mene bilo je izuzetno teško održati koncentraciju. Kad smo izašli na teren u drugom poluvremenu mislio sam da je dim od bakljade u pitanju, ali sam ubrzo shvatio da se radi o gustoj magli".

Veliki broj navijača koji je pratio utakmicu putem malih ekrana komentirali su gustu maglu koja je u nekim trenucima bila tako gusta, da se preko TV-a ništa nije vidjelo.

"Mislim da ovako izgleda imati glaukom", napisala je jedna korisnica Twittera, dok drugi tweet glasi:

"Ovo je jedna od najmaglovitijih utakmica koje sam gledao."

Jedan navijač je, pak, imao osjećaj da susret gleda pod tušem.