NAVIJAČI RAZAPINJU LOVRENA: / Liverpool prokockao pobjedu, fanovi za sve okrivili Vatrenog

Nogometaši Liverpoola odlično su otvorili utakmicu 14. kola engleskog prvenstva.

4.12.2016.
16:22

Poveli su na gostovanju kod Bournemoutha s 2:0 u 22. minuti. Golove su dali Mane (29) i Origi. Sve je mirisalo na još jednu laku pobjedu Kloppove momčadi. Čak i kada je Wilson u 56. smanjio zaostatak domaćina.

Zaostatak Bournemoutha smanjio je iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, pri kojem je sukrivac bio i hrvatski reprezentativac u Liverpoolovim redovima Dejan Lovren, čije je loše igranje glavom prethodilo Milnerovom prekršaju.

Can je vratio dva gola prednosti Liverpoolu 64. minuti. Onda je uslijedio šok.

Uslijedio je preokret u režiji 22-godišnjeg Škota Ryana Frasera kojeg je trener Bournemoutha Eddie Howe ubacio u 55. minuti. Fraser je u 76. minuti završio brzo i precizno izveden kontranapad domaće momčadi. Dvije minute poslije Fraser je bio asistent, a Cook strijelac izjednačujućeg pogotka.

Do potpunog preokreta došlo je u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je Nathan Ake donio pobjedu domaćinu.

Navijači su po društvenim mrežama u Dejanu Lovrenu pronašli krivca za ovakav rezultat.