FANTAZIJA / Navijači oduševljeni: 'Bravo naši, mumificirali smo ih!'

Navijači su oduševljeni, euforija pred Euro itekako raste

26.3.2024.
23:27
Pixsell

Hrvatski nogometni reprezentativci osvojili su ACUD kup koji se održavao u Egiptu, u finalnom susretu izabranici Zlatka Dalića svladali su domaćina s 4-2 (1-1).

LOKA MODRITCH /

Modrića rešetali laserima do iznemoglosti, no poruka jednog navijača je prava 'pobjeda'

''Čestitam! ️Ovu objavu želim vidjeti 14.7.24.'', napisao je jedan od navijača aludirajući na to kako bi htio da Hrvatska tog datuma slavi naslov europskog prvaka.

Samo riječi hvale mogu se pročitati ispod objava na društvenim mrežama: ''Bravo naši'', ''Čestitke'', dok se jedan našalio: ''Mumificirali smo ih.''

Europsko prvenstvo je pred vratima, preostalo je manje od tri mjeseca do početka turnira, a ACUD Cup zasigurno je dobro došao za pozidanje samopouzdanja Vatrenima.