NAVIJAČI PRIREDILI PAŠALIĆU SHOW: / Vatreni je sve snimio mobitelom, pogledajte kako su mu se fanovi naklonili

Hrvatski reprezentativac postigao je dva gola

1.12.2019.
9:05
Screenshot

Talijanski prvoligaš Atalanta pobijedila je 3:0 na gostovanju kod Brescije u 14. kolu Serije A, a prva dva pogotka postigao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Prvi je zabio glavom u 26. minuti, a drugi gol postigao je u 61. minuti i radilo se o potezu za pamćenje. Pašalić je tada zabio spektakularan gol petom nakon ubacivanja sa strane. Očekivano stigle su brojne reakcije na njegov nastup. Gazzetta piše da je 'Super Pašalić napravio show' te mu je posvetila dosta prostora. "Prvi put je u Serie A zabio dva gola, a drugi je bio čaroban dodir. Pogodio je i stativu, a svaki put je bio na pravom mjestu", ističu.