U NEVJERICI / Navijači na društvenim mrežama prozvali publiku: 'Sad uvest Ćorluku i Olića'

12.10.2023.
21:56
Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatska od 20.45 igra jednu od ključnih utakmica kvalifikacija za odlazak na Euro koje se održava iduće ljeto u Njemačkoj. Prvi protivnik na Opus Areni u Osijeku bit će reprezentacija Turske koja trenutno ima isti broj bodova kao i Vatreni.

OPA /

Na tribinama se pojavio Davor Šuker, a u njegovom društvu je i predsjednik države

OPA /

Nakon prvih 45 minuta Turska vodi 1:0 golom Yilmaza iz 30. minute. Josip Brekalo izgubio je loptu u napadu, Turci su jurnuli u kontru, dugom loptom se tražio hitri napadač, Dominik Livaković mislio je da će stići do lopte i izašao sa svog gola, ali ga je gostujući napadač s lakoćom prebacio i zabio u praznu mrežu.

Vojo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Vatreni dugo nisu odigrali ovako loše poluvrijeme, uputili smo samo jedan udarac u okvir turskog gola i to u trećoj minuti sudačke nadoknade.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Reakcije navijača su očekivane, a za vas smo izdvojili najbolje.

"Barišiću doviđenja, hvala za sve, al' dosta je brate".