BRUTALNE REAKCIJE / Navijači Hajduka: 'Karoglane, hvala i doviđenja'; 'Livaja nije za prvih 11'

Splićani su propustili preuzeti vodeće mjesto na ljestvici iako su gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrali sa igračem više

24.2.2024.
17:22

Nogometaši Varaždina i Hajduka remizirali su s 1-1 (1-0) u 24. kolu HNL-a. Leon Belcar doveo je domaćine u vodstvo u 40. minuti, dok je konačnih 1-1 lijepim pogotkom postavio Niko Sigur u 66. minuti utakmice.

PODJELA BODOVA /

Hajduk sa igračem više čitavo drugo poluvrijeme nije uspio slaviti u Varaždinu

Veliku priliku za preuzeti vodeće mjesto na ljestvici, barem privremeno, tako su propustili Splićani. Veliko negodovanje navijača splitskog kluba jasno je vidljivo na društvenim mrežama.

''Sa ovom igrom nemamo se pravo ničemu nadati.Također, treba biti iskren i reći da Marko Livaja trenutno nije igrač za prvih 11'', mišljenje je jednog navijača. Drugi se obrušio na trenera i zaziva povratak stručnjaka iz Litve: '''Bez ideje i uvijek ista taktika s najboljom ekipom zadnjih 5 godina. Nikad igru nije imao, Zovite Valdasa nek spašava dok još ima nade!''

Ipak, bilo je i onih puno nezadovoljnijih i isfrustriranijih: ''Nastavljamo u tonu ova dva desetljeća, bez rezultata, bez igre, bez trenera, bez ičega, još jednom su nam uspjeli s*ebat vikend i hvala im na tome'', riječi su jednog nezadovoljnog kibica Bilih, dok je drugi kratko i jasno poručio: ''Išli bi vi meni pješke do Splita, eto toliko od mene.''

''Šampinjoni'', sarkastično je poručio jedan navijač Hajduka, aludirajući na to kako i ove sezone - ništa od naslova.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.