BACALI LAŽNE ZLATNE POLUGE / Navijači Dortmunda poslali žestoku poruku FIFA-i: 'Nije vam stalo do sporta, samo vam je bitan novac'

Utakmica je nakratko bila prekinuta kada su navijači Borussie Dortmund organizirali svojevrstan prosvjed

7.11.2023.
21:36

U susretu 4. kola F skupine Borussia Dortmund je pobijedila Newcastle United sa 2-0 i barem privremeno preuzela vodstvo na ljestvici.

FANTASTIČNE UTAKMICE /

Hrvatski strateg preporodio Šahtar i šokirao Barcelonu, Dortmund rutinski slavio protiv Newcastlea

Domaćin je poveo u 26. minuti golom Niclasa Fullkruga, a pobjedu je potvrdio Julian Brandt u 79. minuti.

Utakmica je nakratko bila prekinuta u drugom poluvremenu kada su navijači Borussije Dortmund organizirali svojevrstan prosvjed.

Bacali su lažne poluge zlata i teniske loptice na teren pokazujući tako što misle o odluci FIFA-e da Saudijskoj Arabiji dodijeli Svjetsko prvenstvo 2034. godine.

Istaknuli su i transparent na kojem je pisalo: "Nije vam stalo do sporta, sve do čega vam je stalo je novac" na kojem je bila i slika predsjednika FIFA-e Giannija Infantina

Spektakularne borbe s FNC-a iz Beograda pogledajte na platformi Voyo.