ŠTO TUDOR MISLI O OVOME? / Navijač Marseillea štrajka glađu, ne namjerava prestati dok zvijezda ne ode iz kluba

Balerdi je u posljednjoj utakmici zaradio već četvrti crveni karton u dresu Marseillea

13.3.2023.
20:06
profimedia.hr

U posljednjem susretu 27. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, je u nedjelju na stadionu Velodrome odigrao 2-2 protiv Strasbourga primivši dva gola u posljednjim minutama susreta.

ŠOK ZA NJEGOVU MOMČAD /

Tudor potišten nakon debakla Marseillea: 'Ne razumijem vaše pitanje'

Premda je od 30. minute igrao s igračem manje, OM je poveo 2-0, no u završnici susreta gosti su s dva brza gola izjednačili, a potom bili i korak do velikog preokreta.

Tudor je već nakon pola sata igre ostao s igračem manje. Leonardo Balerdi je kao posljednji igrač obrane napravio prekršaj koji je Jeremie Pignard "nagradio" crvenim kartonom. Zanimljivo, argentinskom braniču, koji je u OM stigao u srpnju 2020. godine, bio je to već četvrti crveni karton u svim natjecanjima u bojama Marseillea.

Taj je šokantan remi jako teško pao jednom navijaču Marseillea koji je dan nakon utakmice došao ispred klupskih prostorija i odlučio štrajkati glađu dok klub ne potjera Balerdija.

Imao je navijač transparent s raznim porukama, a najupečatljivija od njih bila je: "Neću prestati dok Balerdi ne ode".

"Ne radim ništa loše, samo prenosim svoju poruku građanima Marseillea bez ijedne psovke, bez incidenata i bez vrijeđanja. Želim da to prestane i Balerdi više ne bi trebao igrati za OM. Želim prave igrače u Marseilleu", objasnio je navijač.