NAPOLIJEV TRENER CARLO ANCELOTTI OPLEO PO ZVEZDI: / 'Oni su profesionalci u krađi vremena i bezveznom padanju'

U vrućoj atmosferi beogradske Marakane Napoli je ostao bez pogotka i pobjede kod Crvene zvezde

19.9.2018.
9:18

Nogometaši Crvene zvezde odigrali su 0-0 sa Napolijem u utakmici 1. kola skupine C Lige prvaka. U susretu u kojem je talijanska momčad imala više prilika obrana bivšeg europskog prvaka - koji je prvi put izborio natjecanje po skupinama Lige prvaka – ostala je čvrsta.

VATROMET NA OTVARANJU LIGE PRVAKA: /

Liverpool dobio dramu na Anfieldu u posljednjim minutama, Zvezda odoljela Napoliju

Očekivano valjanje

Susret je prokomentirao Napolijev trener Carlo Ancelotti kojem se nije svidjelo baš sve što je vidio u vrućoj atmosferi beogradskog stadiona.

"Nemoguće je bilo očekivati da će se u posljednjih 15 minuta igrati nogomet, od igrača Crvene zvezde to sam vidio više puta. Oni su profesionalnci u krađi vremena i bezveznom padanju na koje je sudac nasjedao. Ipak, nije to problem, trebali smo zabiti ranije", kazao je Ancelotti, ali i priznao da je njegova momčad radila 'previše pogrešaka', bila 'prespora u dodavanjima' u utakmici u 'teškoj grupi u kojoj su ispustili dva boda'.