RIJEČI HVALE / Nakon španjolskih pohvala oglasio se i Ancelotti: 'Ne mogu ga na klupi ostaviti 4-5 utkmica zaredom'

20.9.2023.
23:12

U ogledu prvog kola skupine C Lige prvaka Real je na Santiago Bernabeu pobijedio Union Berlin 1-0 golom u 94. minuti.

MAGIČNI LUKA /

Modrić tek drugi puta krenuo od prve minute pa oduševio Španjolce: 'Luki ne ponestaje magije'

Junak Realove pobjede bio je engleski reprezentativac Jude Bellingham koji je u 94. minuti postigao jedini pogodak, a bio je to njegov već šesti gol ove sezone.

Luka Modrić je drugi put ove sezone počeo za Real od prve minute te je zamijenjen u 80., a Josip Juranović je za Union Berlin odigrao cijelu susret.

Španjolski mediji za Modrića imaju samo riječi hvale, a trener Reala Carlo Ancelotti komentirao je kako će kombinirati Modrića i Kroosa.

"Luka Modrić i Toni Kroos? Imamo mnogo elitnih veznjaka. Svaki od njih može igrati. Ni Luku ni Tonija ne mogu ostaviti na klupi 4-5 utakmica zaredom. Oni znaju da mogu pomoći barem u drugom poluvremenu", rekao je Ancelotti.

Modrić je ove sezone odigrao 161 minutu i ne skriva da je takvim statusom nezadovoljan, ali trener Reala je odlučio kako će ga u ostatku sezone više koristiti.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.