NAKON LUĐAČKOG ISPADA: / Pique drastično kažnjen, propušta dva derbija

19.8.2015.
14:45

Barcelona se može žaliti i kazna može biti smanjena, ali ako ne uspije u tome, Pique će propustiti prve četiri utakmice europskog i španjolskog prvaka u Primeri, među kojima i onu u nedjelju protiv Athletic Bilbaa, te dvoboj protiv Atletico Madrida 12. rujna.

Pique demantira

Pique se ispričao za svoje ponašanje preko Twittera odbacivši tvrdnje da je koristio neprimjeren rječnik, a na njegovu je stranu stao i naš Ivan Rakitić. Na utakmici na kojoj je Barcelona pokušala nadoknaditi zaostatak od 0:4 iz prve utakmice, Pique je pri vodstvu svoje momčadi s 1:0 zaradio izravni crveni karton u 55. minuti. Glavni sudac je reagirao nakon što se 28-godišnji stoper unio u lice linijskom sucu i vikao na njega.

ZAČUĐUJUĆA IZJAVA: /

Rakitić stao u obranu prostaka Piquea

Athletic Bilbao je izjednačio na 1:1 u 74. minuti i osvojio Superkup s ukupnim rezultatom 5:1.