NAKON DEBAKLA OD DINAMA PRONAŠLI STOPERSKO RJEŠENJE: / Bivši Hajdukov kapetan pojačao Osijek

Proljetni dio sezone Osijek je otvorio 2-4 porazom od Dinama

12.2.2018.
9:11
PIXSELL

Nogometaši Osijeka loše su krenuli u nastavak sezone u hrvatskom prvenstvu, no imali su i najteži mogući ispit ispred sebe – Dinamo, jedinu neporaženu momčad Prve HNL i lidera ljestvice. Završilo je 'ušminkanih' 2-4 za gostujući klub koji je do 74. minute imao četiri pogotka prednosti.

Rupu u obrani Osijek će sada pokušati pokrpati dovođenjem bivšeg kapetana Hajdukove momčadi, naime, kako javljaju Sportske novosti, u Gradski vrt na posudbu do kraja sezone stigao je Goran Milović.

Bivšig igrač RNK Splita, potom i Hajduka od 2016. godine bio je član kineskog prvoligaškog kluba Chongqing Lifan za kojeg je nastupio u 34 utakmice. Za RNK Split i Hajduk kombinirao je skupio 139 ogleda u hrvatskom prvenstvu, a krajem 2015. odigrao i jedinu utakmicu za nacionalnu momčad. Tadašnji izbornik Ante Čačić dao mu je petnaestak minuta u prijateljskom ogledu protiv Rusije.