NAKON 843 MINUTE POSTA: / Griezmann se napokon probudio i potvrdio pobjedu Atletica

Nogometaši Atletica iz Madrida u utakmici su 17. kola španjolskog prvenstva kao gosti svladali Eibar s 2-0.

7.1.2017.
18:41
AFP, ANDER GILLENEA

Nakon što u prvom poluvremenu nisu uputili nijedan udarac na gol suparnika, nogometaši Diega Simeonea su se probudili u nastavku. U 54. minuti je tako Saul doveo goste u vodstvo preciznim udarcem glavom nakon nabacivanja Filipea Luisa. Pokazalo se, doduše, da je Saul bio u zaleđu, ali linijski sudac nije podigao zastavicu.

NEZAUSTAVLJIVI REAL DOJURIO DO REKORDA: /

Kraljevi gaze sve pred sobom, sjećate li se kad su zadnji put izgubili?

Francuska veza

U 74. minuti pobjedu Atletica je potvrdio Antoine Griezmann koji je na taj način napokon prekinuo post u Primeri. Naime, francuski napadač u španjolskom prvenstvu nije zabio pune 843 minute, što mu je najgori niz otkad je došao na Vicente Calderon. Zanimljivo, za četiri od sedam ovosezonskih ligaških golova, uključujući i subotnji, asistirao mu je sunarodnjak Kevin Gameiro.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je prvo poluvrijeme za Atletico, a u nastavku ga je na desnom boku zamijenio Juanfran. Madriđani su se ovom pobjedom probili na četvrto mjesto s 31 bodom, dva više uz utakmicu više od Villarreala i Real Sociedada, dok je Eibar osmi sa 23 boda.