DEBI IZ SNOVA / Najskuplje pojačanje u povijesti Bayerna furiozno krenulo: Gol i asistencija, Werder teško stradao

Doveli su ga nakon višemjesečnih natezanja s Tottenhamom, a on se odmah pokazao kao pun pogodak

18.8.2023.
22:54

Već u prvom nastupu u njemačkoj Bundesligi engleski napadač Harry Kane, najskuplje pojačanje u Bayernovoj povijesti, u gostujuću pobjedu 4-0 protiv Werdera ugradio je pogodak i asistenciju.

OD RANIJE POZNAT POLICIJI /

U Grčkoj uhićen istaknuti navijač Panathinaikosa: Otkrile ga kamere, predvodio napad na navijače AEK-a?

Najtrofejnija njemačka momčad do vodstva je stigla već u 4. minuti. Kane je asistirao, a prvi pogodak u novoj sezoni Bundeslige postigao je Leroy Sane.

Bayern je na drugi pogodak čekao do 75. minute, kad je Harry Kane postigao svoj prvi gol u dresu Bavaraca na dodavanje Alphonsa Daviesa.

Do kraja utakmice gosti iz Muenchena su u samoj završnici potpuno 'razbili' Werder. U 90. minuti je Leroy Sane postigao svoj drugi pogodak, a dodavač je bio Thomas Mueller. Četiri minute poslije za konačnih 4-0 strijelac je bio 18-godišnji francuski napadač Mathys Tel, a asistent ponovno Davies.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.