DŽOKER S KLUPE / Musa zabio novi prvenstveni gol: Ušao u igru pa potvrdio uvjerljivu pobjedu Benfice

Benfica je druga na ljestvici s 39 bodova, jednim manje od vodećeg Sportinga

6.1.2024.
21:13

Benfica je u 16. kolu portugalskog prvenstva slavila na gostovanju kod Arouce 3-0, a među strijelce se upisao i hrvatski napadač Petar Musa.

IMA NOVI POSAO /

Šuškalo se da bi mogao preuzeti Dinamo ili Hajduk, a sada je završio u Emiratima!

Musa je u igru ušao u 72. minuti, a u 85. minuti postavio je konačnih 3-0. Hrvatskom napadaču to je peti gol sezone u prvenstvu.

Prethodno je Benfica povela golom Rafe Silve u 39. minuti, dok je za 2-0 strijelac u 47. minuti bio Kokcu.

Benfica je druga na ljestvici s 39 bodova, jednim manje od vodećeg Sportinga.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.