MOURINHOV SAN O NASLOVU POSTAJE NOĆNA MORA: / Fellaini ušao u 85. minuti pa u 87. bacio navijače u očaj

Treću utakmicu zaredom u engleskoj Premier ligi Manchester United osvojio je samo bod, odigravši 1-1 na gostovanju kod Evertona.

4.12.2016.
19:05

Sve do 89. minute momčad Josea Mourinha imala je sva tri boda u rukama zahvaljujući pogotku Zlatana Ibrahimovića iz 42. minute, kad je uspio s 20-ak metara prebaciti i svladati nepotrebno istrčalog vratara Evertona Maartena Stekelenburga.

SAMO JE JEDAN ZLATAN: /

Ibrahimović zabio genijalan gol od kojeg zastaje dah

No, u 88. minuti je Marouane Fellaini, koji je ušao tri minute prije u igru, nesmotreno srušio Ganu u kaznenom prostoru, a izjednačujući pogodak iz kaznenog udarca postigao je Leighton Baines.

Everton je nakon 14 kola na 8. mjestu sa 20 bodova, samo jednim manje od Manchester Uniteda koji je šesti. Vodeći Chelsea ima 34 boda, tri više od drugoplasiranog Arsenala i četiri više od Liverpoola koji je na nevjerojatan način poražen kod Bournemoutha.