NIJE DOBRO U RIMU / Mourinho napravio povijesni uspjeh, a sada mu opasno 'visi' Europa sljedeće sezone: Roma pretrpjela novi poraz

Jose Mourinho i Roma izborili su finale Konferencijske lige, ali im u Seriji A ne ide najbolje

9.5.2022.
23:17

Fiorentina je u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 36. kola kod kuće sa 2-0 pobijedila Romu.

STRAŠNE SCENE IZ IZRAELA /

Hrvatski reprezentativac ružno udario glavom u parket: Nakon teškog udarca prevezen u bolnicu

Domaća je momčad povela u petoj minuti pogotkom s bijele točke, a strijelac je bio Gonzalez. Na 2-0 je šest minuta kasnije povećao Bonaventura. Do kraja utakmice više nije pao ni jedan gol.

Panika u Romi

Nakon ove utakmice, dva kola prije kraja Roma je sa 59 bodova na šestom mjestu na ljestvici koje vodi u Europa ligu, a Fiorentina ima isti broj bodova na sedmom mjestu koje vodi u doigravanje za Konferencijsku ligu. Na osmom je mjestu Atalanta s također 59 bodova, tako da još uvijek postoji opcija u kojoj bi Mourinho i Roma ostali bez sva tri natjecanja u Europi.

Roma 25. svibnja igra u finalu Konferencijske lige protiv Feyenoorda i ako pobijedi plasirat će se izravno u Europa ligu bez obzira na plasman na ljestvici.