DRAMA NA VRHUNCU / Momčad legendarnog Vatrenog nije iskoristila kiks velikog rivala: Sprema se luda završnica prvenstva

Niti AEK, niti PAO nisu uspjeli iskoristiti činjenicu da je glavni konkurent za naslov remizira

3.5.2023.
21:58

Nogometaši AEK-a i Panathinaikosa upisali su neodlučene rezultate u svojim susretima osmog kola Lige za prvaka, pa dva kola prije kraja grčkog prvenstva oba kluba imaju po 77 bodova.

ZANIMLJIVO U SERIE A /

Bivši hajdukovac asistent u golijadi koju je bivši dinamovac gledao s klupe: Pobjeda Jurića i Vlašića

Niti AEK, niti PAO nisu uspjeli iskoristiti činjenicu da je glavni konkurent za naslov remizirao, pa u posljednja dva kola momčadi ulaze bodovno izjednačene.

AEK je na svom terenu odigrao 0-0 protiv Olympiakosa, dok je Panathinaikos na svom travnjaku remizirao 1-1 protiv PAOK-a.

AEK je bio bolji, imao je 65 posto posjeda lopte, uputio je 15 udaraca, a suparnik pet, no nije bilo golova. Domagoj Vida je odigrao cijeli susret protiv Olympiakosa.

U drugom susretu Panathinaikos je poveo već u devetoj minuti golom Daniela Mancinija, no u 60. minuti je izjednačio Brandon Thomas. Domaćin je od 84. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Bart Schenkeveld.

Zvonimir Šarlija je odigrao cijeli susret za Panathinaikos, a Dominik Kotarski je branio za goste.

Uoči zadnja dva kola AEK i Panathinaikos imaju po 77 bodova.

AEK do kraja prvenstva očekuje gostovanje kod Arisa i domaći ogled protiv Volosa, dok će Panathinaikos u idućem kolu gostovati kod Olympiakosa, a potom kod kuće igrati protiv Arisa.