Druga momčad Hajduka zabila pet komada!

Hajduk je bez teškoća ušao u osminu finala Hrvatskoga kupa, u Gunji je, na samoj granici s BiH, s 5:1 (2:0) svladao domaćeg četvrtoligaša Jadran.

15.9.2011.
20:55

Balakov je odmarao gotovo cijelu momčad, od standardnih su istrčali tek Maloča, Lima i Andrić. Bugarski trener na travnjak je poslao postavu KalinićJames, Maloča (od 46. Inoha), Milić, Lima (od 46. M. Barišić) – Pešić, Andrić, Vuković, SarićLendrić, Jelavić (od 64. Kukoč).

Splićani su, pred 2500 gledatelja, od početka krenuli odlučni u nakani da brzo riješe pitanje pobjednika, ali vratar Jadrana Alen Džomba uspio je zaustaviti udarce Pešića, Jelavića i Andrića.

Prijetili su i domaćini, a onda je u 28. minuti zabio Lendrić. I krenula je golijada.

Sarić je u 38. minuti zabio za 2:0. Domaćini su došli do daha u 55. minuti kada je iz jedanaesterca Admir Alić smanjio na 2:1. U završnici je Hajduk dotukao Jadran pogocima Vukovića, Andrića i Lendrića.