NEVIĐENI PRIZORI U SVLAČIONICI / Modrića u ovakvom izdanju još nismo vidjeli, Vatreni u totalnoj euforiji predvodio feštu, pogledajte i kako je statusom bacio navijače u trans

Oglasio se nakon utakmice na Instagramu i na Twitteru

5.5.2022.
8:06

U finalu nogometne Lige prvaka 28. svibnja na stadionu Stade de France igrat će Real Madrid i Liverpool. Liverpool je u utorak preskočio Villarreal, a danas mu se pridružio i Real Madrid koji je na Santiago Bernabeu nakon produžetaka s 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice.

JEZIVA PRIČA /

Postali su 'kraljevski žohari'. Kako su Modrić i njegov Real Madrid uz lošu igru i ostarjeli kadar preživjeli tako dugo na najvišoj razini?

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1.

Luka Modrić je za "Kraljevski klub" igrao do 75. minute.

"Ovo je Real Madrid. Ne pokušavajte razumjeti", oglasio se nakon utakmice na Instagramu. Malo potom oglasio se na Twitteru statusom 'Ali, što je ovo?".

Nešto kasnije procurio je i video slavlja iz svlačionice:

Kraljevski klub" nikada nije prošao u finale kada je izgubio u prvom polufinalnom susretu, bilo vani ili kod kuće. Osam puta je bio neuspješan, sve do večeras kada je u svom 31. polufinalu Kupa/Lige prvaka velikim preokretom stigao do slavlja. Za City je ovo bilo tek treće polufinale u povijesti i drugi poraz. U premijernom polufinalu su 2016. ispali upravo od Real Madrida, dok su lani preskočili PSG, ali su u finalu izgubili od Chelsea.

Bila je to još jedna sjajna predstava, ne toliko razigrana i efikasna utakmica kao prošlotjedni okršaj na Etihadu. Međutim, daleko dramatičnija i napetija.