Magični Luka / Modrića nahvalili španjolski mediji: 'Njemu ne ponestaje magije'

20.9.2023.
22:36

U ogledu prvog kola skupine C Lige prvaka Real je na Santiago Bernabeu pobijedio Union Berlin 1-0 golom u 94. minuti.

OGLASIO SE /

Pojavile su se priče o navodnim sukobima u svlačionici Hajduka: Livaja reagirao

Junak Realove pobjede bio je engleski reprezentativac Jude Bellingham koji je u 94. minuti postigao jedini pogodak, a bio je to njegov, već šesti gol ove sezone.

Luka Modrić je drugi put ove sezone počeo za Real od prve minute te je zamijenjen u 80., a Josip Juranović je za Union Berlin odigrao cijelu susret.

Madridski dnevnik Marca pod naslovom "Modriću ne ponestaje magije" napisao je analizu izvedbe Realovih igrača, a Modrića su, zasluženo, ocijenili vrlo visoko ocjenom.

"Sezona mu nije počela kako je očekivao to je sigurno, ali s povratkom Lige prvaka vratio se i Hrvat na travnjak. Dobro se postavljao između linija te filtrirao lopte koje samo on vidi, a tijekom drugog poluvremena izveo je sjajna dodavanja", napisala je Marca.

Hrvatskog velikana ocijenili su s devetkom, a on je ujedno bio i najviše ocijenjeni igarč Reala.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.