IPAK GA NIJE KOŠTALO SLAVLJA / Modrić promašio s bijele točke, ali Real je preokretom spriječio Bjelicu i društvo da naprave čudo

Madriđani su osigurali plasman u daljnju fazu natjecanja, dok je momčad iz Berlina pobjedom mogla do europskog proljeća

12.12.2023.
22:20

Luka Modrić istrčao je u prvih 11 koje je Carlo Ancelotti postavio na Olimpijskom stadionu u Berlinu protiv domaćeg Uniona. Posljednja momčad skupine dočekala je vodeću, a u 45. minuti utakmice snovi njemačkih navijača zamalo su se urušili...

NET.HR DONOSI /

Boysi zbog baklji na aerodromu kažnjeni, a simpatizeri pri dočeku Vatrenih nisu? Ugledni odvjetnik: 'To su dvojbena mjerila...'

Sudac je pokazao na bijelu točku, a najstrožu kaznu izveo je Luka Modrić. Hrvatski kapetan loše je pucao i Ronnow je zaustavio njegov pokušaj, a ta obrana kao da je dala nevjerojatnu snagu i motivaciju igračima koje s klupe vodi Nenad Bjelica.

Nakon jedne duge lopte već u idućem napadu komično je reagirala Realova obrana na čelu s Rudigerom, a stari lisac Kevin Volland rutinski je pospremio loptu u mrežu za ludnicu na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

Ipak, od senzacije na kraju nije bilo ništa. Joselu je dvama pogocima (61.,72.) doveo Real u vodstvo, a Bjeličine je trupe u život vratio Kral pogotkom u 85. minuti. Olimpijski stadion nadao se senzaciji, ali snove im je ugasio Ceballos pogotkom za 2-3 u 89. minuti utakmice.

Real je tako kao prvi iz skupine prošao dalje uz Napoli na drugom mjestu, treće mjesto i europsko proljeće u Europa ligi izborila je Braga, a Union Berlin završio je na posljednjem mjestu.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice