OZBILJNA PRIČA / Srušili su Modrića, a sada i Rakitića: Pogledajte pogodak kojim su postali prvi favoriti za osvajanje trofeja

Domaći sastav imao je veliku priliku u prvom dijelu, ali francuski napadač nije uspio realizirati najstrožu kaznu. Ipak, gosti to nisu naplatili i na kraju su poraženi

25.1.2024.
23:48

Nogometaši Atletico Madrida posljednji su polufinalist ovosezonskog izdanja španjolskog Kupa Kralja. Pogodak vrijedan prolaska među najbolja četiri postigao je Memphis Depay u 79. minuti susreta.

ODRADIO PRVI TRENING /

Bivši se Hajdukovac vratio u Europu, a Bijeli bi zbog toga mogli dobro profitirati

Nakon što su u osmini finala u napetom gradskom derbiju srušili Real Madrid i našeg Luku Modrića, u četvrtfinalu su s 1-0 (0-0) bili bolji od Seville i bivšeg Vatrenog, Ivana Rakitića.

U 26. minuti utakmice Griezmann je promašio kazneni udarac, ali gosti iz Seville to nisu uspjeli naplatiti pogotkom te su na kraju poraženi.

Susret je odlučio Depay jedinim golom na utakmici, a pogodak Nizozemca u 79. minuti kojim je Atletico Madrid ostvario plasman u polufinale pogledajte OVDJE.

Ostali polufinalisti su: Real Sociedad, Athletic Bilbao i Mallorca, dok je Atletico Madrid ovim plasmanom tako postao glavni favorit za osvajanje trofeja Kupa Kralja.

Napete i atraktivne utakmice Europskog prvenstva gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.