SAMO JE JEDAN LUKA / Pogledajte što je Modrić radio u trenutku dok su njegovi suigrači slavili novu pobjedu

Vatreni bi se trebao vratiti u akciju drugog dana nove godine

23.12.2021.
8:47

U zaostalom dvoboju Primere Real Madrid je, bez bolesnog Luke Modrića, pobijedio u Bilbaou Athletic s 2-1 i povećao svoje vodstvo na tablici. Dva gola je u prvih sedam minuta zabio Karim Benzema, a u 10. minuti je za domaće pogodio Sancet. U preostalih 80 minuta igre na San Mamesu nije bilo golova i klub iz Madrida je ubilježio važnu pobjedu na teškom gostovanju.

MOŽE LI LUKSUZNIJE OD OVOGA /

Kakve aute voze Vatreni? Modrić ima dvije brutalne 'pile', ali iznenadit će vas kakve 'zvijeri' posjeduju Lovren i Kramarić

Nakon susreta Modrić se oglasio na Instagramu te je njegova objava privukla dosta pažnje među navijačima Reala, kao i komentar koju je ostavio u Benzeminom postu.

Kad se vraća?

U međuvremenu, trener Carlo Ancelotti najavio je povratak Vatrenog početkom iduće godine, točnije 2.1. kada je na rasporedu gostovanje kod Getafeom.

"Svi će se igrači vratiti za prvu utakmicu iduće godine. Dvojica ili trojica od njih već su negativni i nemaju simptome, ali ne mogu reći koji jer ne znam", kazao je Talijan.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije trebao bi, inače, ostati u redovima španjolskog nogometnog velikana do ljeta 2023. godine, objavila je Marca prije nekoliko dana.

Modrićev važeći ugovor s Realom traje do kraja sezone, no kapetan "Vatrenih" je svojim sjajnim igrama natjerao jedan od najuspješnijih svjetskih klubova da mu ponudi nastavak suradnje.

Ovo je dobra vijest i za hrvatsku reprezentaciju koju koncem iduće godine očekuje nastup na svjetskom prvenstvu u Kataru.

Bivši najbolji nogometaš svijeta je na Santiago Bernabeu stigao 2102. godine iz Tottenhama za 30 milijuna eura.

Modrić je u dresu "Los Blancosa" upisao 409 nastupa i postigao 28 golova. S Realom je osvojio čak 16 trofeja pri čemu i četiri Lige prvaka (2014, 2016, 2017, 2018).